POL

Subskrybuj newsletter Nanokeratin System.

Zapisz się, aby uzyskiwać informacje o nowych produktach Nanokeratin System, usługach, wydarzeniach oraz wiadomości na temat marki

Klient
Profesjonalne

Subskrybuj aktualizacje Nanokeratin System

Mężczyzna za marki

Amir Segev – twórca światowych marek

Założycielem firmy „Nanokeratin system” i twórcą jej sukcesu jest Amir Segev, przedsiębiorca działający początkowo z powodzeniem w branży fryzjerskiej i uznany kreator technik farbowania włosów, które dokonały przełomu w tej dziedzinie.

W trakcie wielu lat swej pracy Amir wdrożył przemysłowe rozwiązania w postaci najbardziej innowacyjnych praktyk farbowania włosów. W ramach swej działalności w różnych krajach świata Amir opracował rewolucyjną technikę farbowania włosów opartą o kalkulację pigmentów i ich adaptację przez różne kolory włosów. Technika ta zmieniła sposób, w jaki fryzjerzy zajmują się obecnie farbowaniem włosów i jest uważana za prawdziwy przełom na tym polu.

Osiągnięcia Amira w dziedzinie wysokiej jakości pielęgnacji włosów:

  •     Twórca przełomowej i opatentowanej techniki farbowania włosów opartej o kalkulację pigmentów i ich adaptację – ten rewolucyjny produkt został sprzedany słynnej firmie Wella i od tej pory służy jako integralny element jej linii produktów do farbowania włosów. 
  •      Wiodący członek zespołu projektowego i marketingowego "koleston".  
  •      Prowadzenie szkoleń podczas organizowanych przez niego wyspecjalizowanych warsztatów dla tysięcy fryzjerów.
  •      Autor fachowej książki, będącej przewodnikiem w dziedzinie kalkulacji pigmentów i ich adaptacji przy procedurach farbowania włosów.
  •      Projektant znanych na całym świecie plakatów fryzjerskich. 
  •     1994 – Laureat Oscara za innowacyjność w dziedzinie stylizacji włosów, przyznawanego przez słynny magazyn branżowy „intercoiffure”. Nagroda ta była uhonorowaniem jego przełomowych w skali światowej technik stylizacji i farbowania włosów. 
  •      2004 – Nagrodzony przez „people stop”, jako jeden z najbardziej innowacyjnych fryzjerów w skali światowej. 

W trakcie swej wieloletniej kariery zawodowej Amir pracował z wiodącymi w branży globalnymi firmami takimi jak Wella, Creo i L'Oreal, wykorzystując swój talent i wiedzę dla wprowadzania innowacyjności i inicjowania technik rewolucjonizujących tę branżę.

Biomimikra: naturalny sposób na zdrowe i piękne włosy

Obecnie Amir jest założycielem, przewodniczącym, prezesem i głównym dyrektorem wykonawczym (CEO) firmy „Nanokeratin system”, profesjonalnej korporacji działającej w branży pielęgnacji włosów i będącej liderem w zakresie technologii związanych z pielęgnacją włosów.

Firma „Nanokeratin System” stworzyła opatentowany i naukowo potwierdzony mikro-molekularny system regeneracji i wzmacniania włosów zwany biomimikrą. Prowadzenie stałych prac badawczych i rozwojowych nad unikalnymi i nowoczesnymi recepturami jest inspirowane siłami występującym w naturze. Rewolucyjna i chroniona patentem technologia jest wzbogacona elementami biomimetycznymi, które dzięki naśladowaniu naturalnych procesów zachodzących we włosach, oferują zdrowe włosy w sposób naturalny.

Szczotka do włosów BeFri: nadeszła już kolejna generacja czesania włosów

W ramach swych innowacyjnych udoskonaleń, Amir stworzył szczotkę do włosów BeFri. Ten absolutnie nowoczesny produkt to profesjonalna szczotka pozwalająca na łatwe uzyskanie natychmiastowego efektu przy czesaniu włosów. Oparta o rewolucyjną i opatentowaną technologię szczotka do włosów BeFri posiada unikalną strukturę kinematyczna z ośmioma ramionami poruszającymi się niezależnie od siebie, które przesuwają się po włosach i wygładzają je.

 

 

 

Zamknij

Dziękujemy

za rejestrację w sekcji Nanokeratin System dla profesjonalistów.


Przejdź do swojej skrzynki e-mail, aby aktywować swoje konto.

REVEAL Your Treatment

Zamknij

Daj włosom szansę na NOWY POCZĄTEK – wystarczy jedno kliknięcie

Wyobraź sobie, jak Twoje włosy mogłyby wyglądać… Pozwól nam rozpieścić Cię darmową, przeznaczoną tylko dla Ciebie konsultacją, tak by REWOLUCJA dla Twoich włosów rozpoczęła się już teraz.

Get Started

Jakie określenie najlepiej pasuje do Twoich włosów?

Włosy naturalne, niepoddawane zabiegom
Włosy po balejażu/farbowane
Włosy modelowane/poddawane zabiegom chemicznym
Next

Czy Twoje włosy były poddawane któremuś z poniższych zabiegów?

Farbowanie
Rozjaśnianie
Prostowanie metodą brazylijską
Prostowanie metodą japońską
Utlenianie
Trwałe prostowanie
Trwała ondulacja
Częste suszenie suszarką lub prostowanie prostownicą
.Nie, moje włosy nie były poddawane żadnym zabiegom
Powrót Next

Jaki jest stan Twoich włosów?

Mocno zniszczone w wyniku różnych zabiegów
(Średnio zniszczone w wyniku wpływu czynników środowiskowych i szkodliwych (promieniowanie UV, chlor, słona woda
Średnio zniszczone w wyniku częstego suszenia suszarką lub używania prostownicy
Zdrowe
Powrót Next

Jakie KORZYŚCI DLA WŁOSÓW chcesz osiągnąć?

Chcę ODNOWIĆ moje włosy i NAPRAWIĆ zniszczenia spowodowane zabiegami chemicznymi
Chcę ZREGENEROWAĆ kolor włosów, ich teksturę i ogólną kondycję
.Chcę ODŻYWIĆ moje naturalne włosy, nadać im zdrowy wygląd i naładować energią
Powrót Next

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Czynniki środowiskowe uszkodziły Twoje włosy, być może nawet niszcząc proteiny włosów, tak iż trudno się układają, puszą się i brak im życia. Twoje włosy potrzebują NOWEGO ŻYCIA i zastrzyku energii i ODNOWY dla komórek. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Zabiegi koloryzujące sprawiły, że Twoje włosy wchłonęły szkodliwe substancje, negatywnie wpływające na ich wygląd i zdrowie, zaś codziennie stosowane produkty do włosów przyczyniły się do blaknięcia koloru. Twoje włosy muszą być profesjonalnie WZMOCNIONE i chronione przed toksynami obecnymi w środowisku, a ich kolor potrzebuje ZASTRZYKU ENERGII. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Chemiczne zabiegi fryzjerskie sprawiły, że Twoje włosy są podatne na uszkodzenia powodowane wpływami środowiska, większą łamliwość i odwodnienie. Twoje włosy potrzebują dodatkowego nawilżenia, ochrony i profesjonalnej ODNOWY. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK