POL

Subskrybuj newsletter Nanokeratin System.

Zapisz się, aby uzyskiwać informacje o nowych produktach Nanokeratin System, usługach, wydarzeniach oraz wiadomości na temat marki

Klient
Profesjonalne

Subskrybuj aktualizacje Nanokeratin System

Regulamin serwisu

Firma Nanokeratin System zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu serwisu, warunków i zasad, zgodnie z którymi firma Nanokeratin System prowadzi swoje strony internetowe, w tym – ale nie jedynie – regulacji dotyczących opłat związanych z korzystaniem z serwisu internetowego firmy Nanokeratin System. Korzystając z serwisu użytkownik potwierdza, że akceptuje warunki zgodnie z którymi firma Nanokeratin System udostępnia niniejszy serwis. Użytkownik ponosi także odpowiedzialność za regularną weryfikację regulaminu pod kątem zmian w nim wprowadzanych.

Prawa autorskie i znaki towarowe

Niniejszy serwis internetowy, w tym (ale nie tylko) zawarte w nim teksty, treści, aplikacje, materiały wideo, muzyka, dźwięk, grafika, zdjęcia, ilustracje, inne elementy graficzne, obrazy, nazwy, logo, znaki towarowe, znaki usługowe i inne materiały („Treści”) są chronione przez prawa autorskie, prawa do znaków towarowych i / lub inne prawa własności. Treści obejmują zarówno zawartość, która jest własnością lub jest kontrolowana przez firmę Nanokeratin System, jak i zawartość, która jest własnością lub pozostaje pod kontrolą podmiotów i osób trzecich oraz jest licencjonowana na rzecz firmy Nanokeratin System. Wszystkie poszczególne artykuły, raporty i inne elementy składające się na serwis mogą być objęte prawami autorskimi. Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania wszystkich obowiązujących praw autorskich i wszystkich dodatkowych zastrzeżeń lub ograniczeń wskazanych w serwisie.

Użytkownik nie może używać żadnych znaków towarowych lub nazw handlowych firmy Nanokeratin System bez wcześniejszej wyraźnej pisemnej zgody; użytkownik przyjmuje też do wiadomości, że nie przysługują mu żadne prawa własności do jakiejkolwiek z tych nazw i jakiegokolwiek z tych znaków.

Użytkownik zobowiązany jest do powiadomienia firmy Nanokeratin System na piśmie, niezwłocznie po otrzymaniu informacji o jakimkolwiek nieautoryzowanym dostępie do serwisu lub korzystaniu z serwisu przez jakikolwiek podmiot lub osobę, oraz o każdym roszczeniu i twierdzeniu, że serwis lub treść serwisu naruszają prawa autorskie, prawa do znaku towarowego lub inne umowne, ustawowe lub zwyczajowe prawa dowolnego podmiotu lub osoby.

Zamknij

Dziękujemy

za rejestrację w sekcji Nanokeratin System dla profesjonalistów.


Przejdź do swojej skrzynki e-mail, aby aktywować swoje konto.

REVEAL Your Treatment

Zamknij

Daj włosom szansę na NOWY POCZĄTEK – wystarczy jedno kliknięcie

Wyobraź sobie, jak Twoje włosy mogłyby wyglądać… Pozwól nam rozpieścić Cię darmową, przeznaczoną tylko dla Ciebie konsultacją, tak by REWOLUCJA dla Twoich włosów rozpoczęła się już teraz.

Get Started

Jakie określenie najlepiej pasuje do Twoich włosów?

Włosy naturalne, niepoddawane zabiegom
Włosy po balejażu/farbowane
Włosy modelowane/poddawane zabiegom chemicznym
Next

Czy Twoje włosy były poddawane któremuś z poniższych zabiegów?

Farbowanie
Rozjaśnianie
Prostowanie metodą brazylijską
Prostowanie metodą japońską
Utlenianie
Trwałe prostowanie
Trwała ondulacja
Częste suszenie suszarką lub prostowanie prostownicą
.Nie, moje włosy nie były poddawane żadnym zabiegom
Powrót Next

Jaki jest stan Twoich włosów?

Mocno zniszczone w wyniku różnych zabiegów
(Średnio zniszczone w wyniku wpływu czynników środowiskowych i szkodliwych (promieniowanie UV, chlor, słona woda
Średnio zniszczone w wyniku częstego suszenia suszarką lub używania prostownicy
Zdrowe
Powrót Next

Jakie KORZYŚCI DLA WŁOSÓW chcesz osiągnąć?

Chcę ODNOWIĆ moje włosy i NAPRAWIĆ zniszczenia spowodowane zabiegami chemicznymi
Chcę ZREGENEROWAĆ kolor włosów, ich teksturę i ogólną kondycję
.Chcę ODŻYWIĆ moje naturalne włosy, nadać im zdrowy wygląd i naładować energią
Powrót Next

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Czynniki środowiskowe uszkodziły Twoje włosy, być może nawet niszcząc proteiny włosów, tak iż trudno się układają, puszą się i brak im życia. Twoje włosy potrzebują NOWEGO ŻYCIA i zastrzyku energii i ODNOWY dla komórek. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Zabiegi koloryzujące sprawiły, że Twoje włosy wchłonęły szkodliwe substancje, negatywnie wpływające na ich wygląd i zdrowie, zaś codziennie stosowane produkty do włosów przyczyniły się do blaknięcia koloru. Twoje włosy muszą być profesjonalnie WZMOCNIONE i chronione przed toksynami obecnymi w środowisku, a ich kolor potrzebuje ZASTRZYKU ENERGII. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Chemiczne zabiegi fryzjerskie sprawiły, że Twoje włosy są podatne na uszkodzenia powodowane wpływami środowiska, większą łamliwość i odwodnienie. Twoje włosy potrzebują dodatkowego nawilżenia, ochrony i profesjonalnej ODNOWY. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK