POL

Subskrybuj newsletter Nanokeratin System.

Zapisz się, aby uzyskiwać informacje o nowych produktach Nanokeratin System, usługach, wydarzeniach oraz wiadomości na temat marki

Klient
Profesjonalne

Subskrybuj aktualizacje Nanokeratin System

Nasza wizja

ODTWARZAJĄC idealne włosy

Firma Nanokeratin System istnieje, by oferować kobietom rzeczywiste rozwiązania i prawdziwe rezultaty w ODNOWIE włosów. Naszą misją jest ODTWARZANIE idealnych włosów: zdrowe, gładkie i błyszczące włosy dla kobiet w każdym wieku, bez względu na rodzaj włosów.

Naszym zdaniem piękno ma źródło w zdrowiu. Kiedy kobieta czuje się zdrowa, pewna siebie i radosna, otacza ją naturalna aura piękna. Tworzymy piękno włosów, które pochodzi z wnętrza.

Firma Nanokeratin System stara się spełniać codzienne potrzeby kobiet w zakresie dbania o zdrowie włosów, tak by zapewnić im dobre samopoczucie i pewność, że wyglądają świetnie – by każda mogła w pełni cieszyć się życiem.

ODTWARZAMY idealne włosy poprzez:

Naukę i technologię – Dzięki połączeniu najwyższej jakości naturalnych składników i przełomowej technologii, w oparciu o wysoce zaawansowane badania prowadzane w Międzynarodowym Laboratorium Nanokeratin System, udało nam się stworzyć nową generację preparatów do ODNOWY włosów.  

Udowodnione rezultaty – Nasze produkty są dobrze znane ze spełniania danych obietnic i wzbudzają zaufanie kobiet oraz profesjonalnych pracowników salonów.

Podejście ALL-HAIR BENEFITS, oznaczające same korzyści dla włosów – Produkty Nanokeratin System wykorzystują tylko bezpieczne, w pełni naturalne składniki najwyższej jakości, które zapewniają długotrwałą ochronę włosów, w przeciwieństwie do standardowych produktów, powodujących uszkodzenia włosów przy długotrwałym używaniu.

Słuchamy naszych Klientów – Słuchamy, co mówią nasi Klienci, by optymalizować naszą ofertę produktową i rozwiązania.  Twoje włosy i ich potrzeby są dla nas równie ważne, jak dla Ciebie.

Najwyższej jakości składniki: Nasza wyjątkowa formuła oparta jest na zasadach biomimikry i właściwościach aminokwasów oraz szeregu specjalnie wyselekcjonowanych witamin i olejków eterycznych.

Partnerzy: Jesteśmy globalną korporacją, działająca na każdym kontynencie. Wspieramy naszą sieć dystrybutorów, salonów fryzjerskich i wciąż rosnącą liczbę międzynarodowych klientów.

Odpowiedzialność: Nasze wyjątkowe, innowacyjne formuły stworzone są z naturalnych składników, pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych. Nasze butelki i opakowania są w pełni odnawialne; stosujemy także „zielone” technologie, generujące jak najmniejsze ilości zanieczyszczeń i odpadów, korzystamy z usług lokalnych dostawców, aby minimalizować ślad węglowy. 

Zamknij

Dziękujemy

za rejestrację w sekcji Nanokeratin System dla profesjonalistów.


Przejdź do swojej skrzynki e-mail, aby aktywować swoje konto.

REVEAL Your Treatment

Zamknij

Daj włosom szansę na NOWY POCZĄTEK – wystarczy jedno kliknięcie

Wyobraź sobie, jak Twoje włosy mogłyby wyglądać… Pozwól nam rozpieścić Cię darmową, przeznaczoną tylko dla Ciebie konsultacją, tak by REWOLUCJA dla Twoich włosów rozpoczęła się już teraz.

Get Started

Jakie określenie najlepiej pasuje do Twoich włosów?

Włosy naturalne, niepoddawane zabiegom
Włosy po balejażu/farbowane
Włosy modelowane/poddawane zabiegom chemicznym
Next

Czy Twoje włosy były poddawane któremuś z poniższych zabiegów?

Farbowanie
Rozjaśnianie
Prostowanie metodą brazylijską
Prostowanie metodą japońską
Utlenianie
Trwałe prostowanie
Trwała ondulacja
Częste suszenie suszarką lub prostowanie prostownicą
.Nie, moje włosy nie były poddawane żadnym zabiegom
Powrót Next

Jaki jest stan Twoich włosów?

Mocno zniszczone w wyniku różnych zabiegów
(Średnio zniszczone w wyniku wpływu czynników środowiskowych i szkodliwych (promieniowanie UV, chlor, słona woda
Średnio zniszczone w wyniku częstego suszenia suszarką lub używania prostownicy
Zdrowe
Powrót Next

Jakie KORZYŚCI DLA WŁOSÓW chcesz osiągnąć?

Chcę ODNOWIĆ moje włosy i NAPRAWIĆ zniszczenia spowodowane zabiegami chemicznymi
Chcę ZREGENEROWAĆ kolor włosów, ich teksturę i ogólną kondycję
.Chcę ODŻYWIĆ moje naturalne włosy, nadać im zdrowy wygląd i naładować energią
Powrót Next

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Czynniki środowiskowe uszkodziły Twoje włosy, być może nawet niszcząc proteiny włosów, tak iż trudno się układają, puszą się i brak im życia. Twoje włosy potrzebują NOWEGO ŻYCIA i zastrzyku energii i ODNOWY dla komórek. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Zabiegi koloryzujące sprawiły, że Twoje włosy wchłonęły szkodliwe substancje, negatywnie wpływające na ich wygląd i zdrowie, zaś codziennie stosowane produkty do włosów przyczyniły się do blaknięcia koloru. Twoje włosy muszą być profesjonalnie WZMOCNIONE i chronione przed toksynami obecnymi w środowisku, a ich kolor potrzebuje ZASTRZYKU ENERGII. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Chemiczne zabiegi fryzjerskie sprawiły, że Twoje włosy są podatne na uszkodzenia powodowane wpływami środowiska, większą łamliwość i odwodnienie. Twoje włosy potrzebują dodatkowego nawilżenia, ochrony i profesjonalnej ODNOWY. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK