POL

Subskrybuj newsletter Nanokeratin System.

Zapisz się, aby uzyskiwać informacje o nowych produktach Nanokeratin System, usługach, wydarzeniach oraz wiadomości na temat marki

Klient
Profesjonalne

Subskrybuj aktualizacje Nanokeratin System

O nas

Synergia piękna, nauki i dobrego samopoczucia

Firma Nanokeratin System, światowy lider wśród firm oferujących profesjonalne preparaty do pielęgnacji włosów i innowacji w zakresie powiązanych technologii, stworzyła naukowo potwierdzony mikro-molekularny system terapii i wzmocnienia włosów. Nasze ciągłe badania i poszukiwanie unikalnych, innowacyjnych formuł inspirowane są naturą. Rewolucyjne, chronione patentami technologie naszej firmy wzbogacone są o składniki biomimetyczne, naśladujące naturalne procesy zachodzące we włosach. Nasz sukces zawdzięczamy wysokiej jakości badaniom i rozwojowi nowych technologii w Międzynarodowym Laboratorium Nanokeratin System oraz w ramach naszej globalnej sieci partnerów. Nasza wiedza w zakresie zdrowia włosów i znajomość aktualnych trendów pozwoliły nam stworzyć technologicznie zaawansowane preparaty dla profesjonalistów na całym świecie, zajmujących się pielęgnacją i stylizacją włosów.

Nasza technologia: Wdrożyliśmy opatentowany i unikalny system wzbogacony o składniki biomimetyczne – stworzone na bazie osiągnięć w badaniach mikro-molekularnych – które dzięki swoim rozmiarom przenikające do nawet najmniejszych włókien włosów, aktywując wewnętrzną korę i tworząc nierozpuszczalną tarczę, chroniącą włosy przed wpływami środowiska.

Nasze preparaty: Stworzyliśmy szereg wysoce skutecznych preparatów, tak do użytku w profesjonalnych gabinetach, jak i w domu, które wzmacniają włosy w każdym stanie. Dzięki nam, styliści i terapeuci włosów są w stanie uwolnić swoich klientów od męczących codziennych obowiązków pielęgnacji, i stworzyć dla nich najbardziej nowatorskie projekty fryzur.

Nasze składniki: Nasze wyróżniające się formuły oparte są na technologii zawierającej naturalne i biomimetyczne składniki, które przynoszą wiele korzyści włosom, w tym szereg specjalnie wybranych witamin i olejków eterycznych. Składniki wybrane z myślą o dobrym samopoczuciu wzmacniają i odbudowują włosy, tak by osiągnąć jak najlepsze rezultaty dla osób żyjących pełnią życia.

Nasi klienci: Słuchamy Was, gdyż to Wy wskazujecie nam cele, do jakich dążymy w rozwijanych technologiach. Wierzymy, że włosy są częścią integralnej całości – Ciebie. Włosy to kluczowy element Twego wyglądu, odzwierciedlający Twój styl życia i to, kim jesteś. Dlatego dajemy Ci – nowoczesnej kobiecie – sposób na lepsze wyrażenie siebie i spełnienie swoich codziennych potrzeb.

Nasze salony: Zapewniamy miejsce, gdzie terapeuci włosów i styliści mogą dzielić się pasją i inspiracją. Firma Nanokeratin System oferuje salonom preparaty do długotrwałego nawilżania włosów i ich odbudowy, jak również możliwość tworzenia wymagających technicznie, nowoczesnych fryzur i stylów, gwarantując kreatywnym, tworzącym trendy stylistom włosów pełną wolność.

Nasi partnerzy: Jesteśmy globalną korporacją, z lokalnymi oddziałami na wszystkich kontynentach. Wspieramy naszą sieć dystrybutorów, salonów fryzjerskich i wciąż rosnącą liczbę międzynarodowych klientów. Uważamy, że właśnie partnerzy są motorem naszego wzrostu i rozwoju, a ich udział jest konieczny dla rozbudowy sieci firmy Nanokeratin System.

Nasza odpowiedzialność: Nasze wyjątkowe, innowacyjne formuły stworzone są z naturalnych składników, pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych. Nasze butelki i opakowania są w pełni odnawialne; stosujemy także „zielone” technologie, generujące jak najmniejsze ilości zanieczyszczeń i odpadów, korzystamy z usług lokalnych dostawców, aby minimalizować ślad węglowy. 

Zamknij

Dziękujemy

za rejestrację w sekcji Nanokeratin System dla profesjonalistów.


Przejdź do swojej skrzynki e-mail, aby aktywować swoje konto.

REVEAL Your Treatment

Zamknij

Daj włosom szansę na NOWY POCZĄTEK – wystarczy jedno kliknięcie

Wyobraź sobie, jak Twoje włosy mogłyby wyglądać… Pozwól nam rozpieścić Cię darmową, przeznaczoną tylko dla Ciebie konsultacją, tak by REWOLUCJA dla Twoich włosów rozpoczęła się już teraz.

Get Started

Jakie określenie najlepiej pasuje do Twoich włosów?

Włosy naturalne, niepoddawane zabiegom
Włosy po balejażu/farbowane
Włosy modelowane/poddawane zabiegom chemicznym
Next

Czy Twoje włosy były poddawane któremuś z poniższych zabiegów?

Farbowanie
Rozjaśnianie
Prostowanie metodą brazylijską
Prostowanie metodą japońską
Utlenianie
Trwałe prostowanie
Trwała ondulacja
Częste suszenie suszarką lub prostowanie prostownicą
.Nie, moje włosy nie były poddawane żadnym zabiegom
Powrót Next

Jaki jest stan Twoich włosów?

Mocno zniszczone w wyniku różnych zabiegów
(Średnio zniszczone w wyniku wpływu czynników środowiskowych i szkodliwych (promieniowanie UV, chlor, słona woda
Średnio zniszczone w wyniku częstego suszenia suszarką lub używania prostownicy
Zdrowe
Powrót Next

Jakie KORZYŚCI DLA WŁOSÓW chcesz osiągnąć?

Chcę ODNOWIĆ moje włosy i NAPRAWIĆ zniszczenia spowodowane zabiegami chemicznymi
Chcę ZREGENEROWAĆ kolor włosów, ich teksturę i ogólną kondycję
.Chcę ODŻYWIĆ moje naturalne włosy, nadać im zdrowy wygląd i naładować energią
Powrót Next

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Czynniki środowiskowe uszkodziły Twoje włosy, być może nawet niszcząc proteiny włosów, tak iż trudno się układają, puszą się i brak im życia. Twoje włosy potrzebują NOWEGO ŻYCIA i zastrzyku energii i ODNOWY dla komórek. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Zabiegi koloryzujące sprawiły, że Twoje włosy wchłonęły szkodliwe substancje, negatywnie wpływające na ich wygląd i zdrowie, zaś codziennie stosowane produkty do włosów przyczyniły się do blaknięcia koloru. Twoje włosy muszą być profesjonalnie WZMOCNIONE i chronione przed toksynami obecnymi w środowisku, a ich kolor potrzebuje ZASTRZYKU ENERGII. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Chemiczne zabiegi fryzjerskie sprawiły, że Twoje włosy są podatne na uszkodzenia powodowane wpływami środowiska, większą łamliwość i odwodnienie. Twoje włosy potrzebują dodatkowego nawilżenia, ochrony i profesjonalnej ODNOWY. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK