POL

Subskrybuj newsletter Nanokeratin System.

Zapisz się, aby uzyskiwać informacje o nowych produktach Nanokeratin System, usługach, wydarzeniach oraz wiadomości na temat marki

Klient
Profesjonalne

Subskrybuj aktualizacje Nanokeratin System

Nanokeratin System - Titanium Flat Iron

Akcesoria

Wszystkie typy włosówThis state of the art titanium flat iron has an automatic temperature control system made possible by nano-silver technology. It maintains a constant temperature throughout the treatment process which assures the best results for the straightening process. It straightens at a temperature of 230°C (455°F). The long cord measures 106.3 inches (2.7 meters) allowing the flat iron to be used at full 360° angle.

 • Wykorzystana w płytce prostownicy nano-tytanowa technologia jest źródłem jonów ujemnych, które wygładzają włosy i czynią je jedwabistymi, jak również pomagają utrzymać higienę urządzenia.
 • Technologia turmalinowa pozwala na korzystanie z właściwości piro-elektrycznych w wysokich temperaturach. Połączenie sproszkowanego turmalinu i tytanu, tworzące powłokę na płytkach naszej innowacyjnej prostownicy, służy wzmocnieniu efektu jedwabistości i gładkości włosów. Sprzyja także rozprowadzaniu niezbędnych witamin, wzmacnia efekt nawilżania i działania antybakteryjnego oraz odżywienia komórek włosów.
 • Automatyczny, regulowany system zawieszenia ułatwia utrzymanie stałego nacisku urządzenia przy prostowaniu włosów.
 • Zaawansowany system generowania ciepła pod każdym kątem sprzyja pracy nad włosami kręconymi i falowanymi.
 • Tytanowa grzałka gwarantuje najlepszą wydajność cieplną.
 • Dokładna kontrola temperatury z inteligentną mikrotechnologią komputerową ICM umożliwia szybkie nagrzewanie i utrzymywanie stabilnej temperatury.
 • Automatyczny system sterowania dotykowego pozwalający na natychmiastowy odzysk ciepła.
 • Możliwość prostej i szybkiej kontroli temperatury za jednym dotknięciem palca.
 • Regulacja napięcia w dwóch zakresach zapewnia automatyczne dostosowanie urządzenia do zasilania wykorzystywanego w danej lokalizacji na świecie.
 • Ergonomiczna, lekka konstrukcja zaprojektowana specjalnie, aby łagodzić obciążenie Twojego nadgarstka i poprawić efektywność pracy.

Propozycje stylizacji

Dla kręconych włosów, które są zwykle grube, niesforne i podatne na puszenie się: 

 • Podziel suche, czyste włosy na pasma. Zacznij pracę od dolnych warstw, poruszając się od karku w stronę czoła. W celu utrzymania kontroli i uzyskania odpowiedniej gładkości, zawsze przytrzymuj końce pasm włosów podczas przesuwania prostownicy w dół trzonu włosa.
 • Wybierz szerokie pasma włosów i przesuwaj prostownicę od nasady do końcówek włosów, stylizując włosy podczas przechodzenia w poziomie z jednej strony głowy na drugą.
 • Aby zakończyć pracę z końcówkami, obróć prostownicę w dół lub w górę (wedle preferencji) i wykorzystaj nagrzane zewnętrzne strony płytek, aby uzyskać pożądany styl, ułożenie i objętość włosów – podobnie, jak w przypadku użycia okrągłej szczotki i suszarki do włosów.
 • By ułożyć grzywkę, przerzuć włosy w tył, a następnie przesuń prostownicą w górę i pod spodem, podnosząc włosy nad czołem.

Dla objętości i naturalnego ruchu włosów:


Krok 1: zawsze zaczynaj od karku – pracując nad pasmami, przesuwaj się od tyłu do przodu głowy.
Krok 2: nadaj kształt spodniemu pasmu włosów, naginając końcówki włosów w wybranym kierunku. Aby osiągnąć ten efekt, przesuń prostownicę ku końcówkom, i zawiń końcówki włosów w górę i na zewnątrz.
Krok 3: unieś włosy i dodaj im objętości wokół korony i z przodu głowy, przesuwając włosy między płytkami prostownicy podczas ruchu po łuku w górę i na zewnątrz, a następnie zaginając końcówki pod spód. Skorzystaj z nagrzanych zewnętrznych stron płytek by nadać włosom pożądany kształt i zagięcie.
Krok 4: by wygładzić grzywkę i wyprostować ją bez podnoszenia, przesuń płytki na włosach tylko nieznacznie je unosząc.

Dla loków i elastyczności:

Krok 1: rozpocznij, pracując z kosmykiem włosów o długości 2~3 cm. Ustawiając prostownicę pod kątem, w kierunku od głowy; rozpocznij od górnej części trzonu włosa i chwycić pomiędzy płytki pasma przy nasadzie.
Krok 2: przytrzymując włosy między płytkami, obróć prostownicę o 180º (tył prostownicy będzie skierowany w Twoją stronę). Włosy są teraz owinięte w jeden pełny okrąg wokół zewnętrznej powierzchni płytek prostownicy, aby stworzyć miękko wyglądające loki.
Krok 3: utrzymaj naciąg włosów na płytkach, i przesuń płytki o 5~6 cm w dół, wzdłuż długości trzonu włosa. Powtarzaj krok 2 tak często, jak to konieczne, aby osiągnąć pożądany efekt. Prowadź końcówki drugą ręką, aby utrzymać włosy w linii.

 

Zamknij

Dziękujemy

za rejestrację w sekcji Nanokeratin System dla profesjonalistów.


Przejdź do swojej skrzynki e-mail, aby aktywować swoje konto.

REVEAL Your Treatment

Zamknij

Daj włosom szansę na NOWY POCZĄTEK – wystarczy jedno kliknięcie

Wyobraź sobie, jak Twoje włosy mogłyby wyglądać… Pozwól nam rozpieścić Cię darmową, przeznaczoną tylko dla Ciebie konsultacją, tak by REWOLUCJA dla Twoich włosów rozpoczęła się już teraz.

Get Started

Jakie określenie najlepiej pasuje do Twoich włosów?

Włosy naturalne, niepoddawane zabiegom
Włosy po balejażu/farbowane
Włosy modelowane/poddawane zabiegom chemicznym
Next

Czy Twoje włosy były poddawane któremuś z poniższych zabiegów?

Farbowanie
Rozjaśnianie
Prostowanie metodą brazylijską
Prostowanie metodą japońską
Utlenianie
Trwałe prostowanie
Trwała ondulacja
Częste suszenie suszarką lub prostowanie prostownicą
.Nie, moje włosy nie były poddawane żadnym zabiegom
Powrót Next

Jaki jest stan Twoich włosów?

Mocno zniszczone w wyniku różnych zabiegów
(Średnio zniszczone w wyniku wpływu czynników środowiskowych i szkodliwych (promieniowanie UV, chlor, słona woda
Średnio zniszczone w wyniku częstego suszenia suszarką lub używania prostownicy
Zdrowe
Powrót Next

Jakie KORZYŚCI DLA WŁOSÓW chcesz osiągnąć?

Chcę ODNOWIĆ moje włosy i NAPRAWIĆ zniszczenia spowodowane zabiegami chemicznymi
Chcę ZREGENEROWAĆ kolor włosów, ich teksturę i ogólną kondycję
.Chcę ODŻYWIĆ moje naturalne włosy, nadać im zdrowy wygląd i naładować energią
Powrót Next

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Czynniki środowiskowe uszkodziły Twoje włosy, być może nawet niszcząc proteiny włosów, tak iż trudno się układają, puszą się i brak im życia. Twoje włosy potrzebują NOWEGO ŻYCIA i zastrzyku energii i ODNOWY dla komórek. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Zabiegi koloryzujące sprawiły, że Twoje włosy wchłonęły szkodliwe substancje, negatywnie wpływające na ich wygląd i zdrowie, zaś codziennie stosowane produkty do włosów przyczyniły się do blaknięcia koloru. Twoje włosy muszą być profesjonalnie WZMOCNIONE i chronione przed toksynami obecnymi w środowisku, a ich kolor potrzebuje ZASTRZYKU ENERGII. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Chemiczne zabiegi fryzjerskie sprawiły, że Twoje włosy są podatne na uszkodzenia powodowane wpływami środowiska, większą łamliwość i odwodnienie. Twoje włosy potrzebują dodatkowego nawilżenia, ochrony i profesjonalnej ODNOWY. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK