POL

Subskrybuj newsletter Nanokeratin System.

Zapisz się, aby uzyskiwać informacje o nowych produktach Nanokeratin System, usługach, wydarzeniach oraz wiadomości na temat marki

Klient
Profesjonalne

Subskrybuj aktualizacje Nanokeratin System

Za każdej serii

nanoKplex series

Nanokeratin System

Łącząc najwyższej jakości naturalne składniki i zaawansowane technologie naukowe, firma Nanokeratin System stworzyła preparaty do ODNOWY włosów nowej generacji, tworząc zupełnie nową jakość w zabiegach dla włosów.

Czytaj więcej

Firma Nanokeratin System jest światowym liderem w zakresie prowadzenia ciągłych badań i tworzenia unikalnych, innowacyjnych rozwiązań. Rewolucyjne, chronione patentami technologie naszej firmy są inspirowane przez naturę, i wzbogacone o składniki biomimetyczne, naśladujące naturalne procesy zachodzące we włosach.

Międzynarodowe Laboratorium Nanokeratin System stworzyło niepowtarzalną mikro-molekularną formułę, opartą na cząstkach o tak małych rozmiarach, że ich miliony mogą pomieścić się na łepku szpilki.  Mikro-cząsteczki są tak małe, że mogą przenikać do nawet najmniejszych mieszków włosowych, i aktywować wewnętrzną tkankę włosów, wypełniając ją kombinacją najlepszych składników, także tych wpływających na dobre samopoczucie, obecnych we wszystkich naszych produktach.

Taki „zastrzyk” w niezrównany sposób zapewnia poczucie ochrony włosów – włosy zyskują tarczę osłaniającą je przed wilgocią i innymi szkodliwymi toksynami i wpływami środowiska. Zabiegi Nanokeratin System są wzbogacone o specjalne dobrane witaminy, aminokwasy, przeciwutleniacze i olejki eteryczne, zapewniające kompleksową pielęgnację, ochronę i odżywienie, oraz mające własności zapobiegające starzeniu. Pozwalają Ci także czuć, że Twoje włosy są idealne – zdrowe, mocne, błyszczące, jedwabiste i gładkie.

Nasze produkty zostały przystosowane do spełniania potrzeb włosów o różnym typie. Czy są to włosy suche, słabe, po koloryzacji czy też naturalnej barwy, każdy produkt został stworzony w konkretnym celu, aby stymulować, wzmacniać, odżywiać i odbudowywać włosy i ich włókna poprzez aktywację wewnętrznej tkanki włosów, trwającą od 12 do 16 tygodni.

More Articles

  • nanoSmooth pure series
    softsmooth series
    nanoSmooth pure Refortify series
Zamknij

Dziękujemy

za rejestrację w sekcji Nanokeratin System dla profesjonalistów.


Przejdź do swojej skrzynki e-mail, aby aktywować swoje konto.

REVEAL Your Treatment

Zamknij

Daj włosom szansę na NOWY POCZĄTEK – wystarczy jedno kliknięcie

Wyobraź sobie, jak Twoje włosy mogłyby wyglądać… Pozwól nam rozpieścić Cię darmową, przeznaczoną tylko dla Ciebie konsultacją, tak by REWOLUCJA dla Twoich włosów rozpoczęła się już teraz.

Get Started

Jakie określenie najlepiej pasuje do Twoich włosów?

Włosy naturalne, niepoddawane zabiegom
Włosy po balejażu/farbowane
Włosy modelowane/poddawane zabiegom chemicznym
Next

Czy Twoje włosy były poddawane któremuś z poniższych zabiegów?

Farbowanie
Rozjaśnianie
Prostowanie metodą brazylijską
Prostowanie metodą japońską
Utlenianie
Trwałe prostowanie
Trwała ondulacja
Częste suszenie suszarką lub prostowanie prostownicą
.Nie, moje włosy nie były poddawane żadnym zabiegom
Powrót Next

Jaki jest stan Twoich włosów?

Mocno zniszczone w wyniku różnych zabiegów
(Średnio zniszczone w wyniku wpływu czynników środowiskowych i szkodliwych (promieniowanie UV, chlor, słona woda
Średnio zniszczone w wyniku częstego suszenia suszarką lub używania prostownicy
Zdrowe
Powrót Next

Jakie KORZYŚCI DLA WŁOSÓW chcesz osiągnąć?

Chcę ODNOWIĆ moje włosy i NAPRAWIĆ zniszczenia spowodowane zabiegami chemicznymi
Chcę ZREGENEROWAĆ kolor włosów, ich teksturę i ogólną kondycję
.Chcę ODŻYWIĆ moje naturalne włosy, nadać im zdrowy wygląd i naładować energią
Powrót Next

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Czynniki środowiskowe uszkodziły Twoje włosy, być może nawet niszcząc proteiny włosów, tak iż trudno się układają, puszą się i brak im życia. Twoje włosy potrzebują NOWEGO ŻYCIA i zastrzyku energii i ODNOWY dla komórek. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Zabiegi koloryzujące sprawiły, że Twoje włosy wchłonęły szkodliwe substancje, negatywnie wpływające na ich wygląd i zdrowie, zaś codziennie stosowane produkty do włosów przyczyniły się do blaknięcia koloru. Twoje włosy muszą być profesjonalnie WZMOCNIONE i chronione przed toksynami obecnymi w środowisku, a ich kolor potrzebuje ZASTRZYKU ENERGII. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Chemiczne zabiegi fryzjerskie sprawiły, że Twoje włosy są podatne na uszkodzenia powodowane wpływami środowiska, większą łamliwość i odwodnienie. Twoje włosy potrzebują dodatkowego nawilżenia, ochrony i profesjonalnej ODNOWY. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK