POL

Subskrybuj newsletter Nanokeratin System.

Zapisz się, aby uzyskiwać informacje o nowych produktach Nanokeratin System, usługach, wydarzeniach oraz wiadomości na temat marki

Klient
Profesjonalne

Subskrybuj aktualizacje Nanokeratin System

Za każdej serii

softsmooth series

Nanokeratin System

Nanokeratin System wzbogaca i wzmacnia witalność i elastyczność włosów, korzystając z właściwości rozświetlającej keratyny, uelastyczniającego kolagenu i wygładzającego jedwabiu. Preparaty są pełne aminokwasów, i specjalnie dobranych witamin i olejków eterycznych.

Czytaj więcej

Nanokeratin System wzbogaca i wzmacnia witalność i elastyczność włosów. Opracowaliśmy wyjątkową formułę opartą o cząsteczki – wielkości mikro-molekuł – keratyny kaszmiru, kolagenu i jedwabiu, połączone z aminokwasami, oraz szeregiem specjalnie wyselekcjonowanych witamin i olejków eterycznych. Nanokeratin System nawilża włosy, i służy jako bariera ochronna przed negatywnym wpływem toksyn ze środowiska.

Rozświetlająca keratyna

W swoim stanie surowym, keratyna jest naturalnym białkiem fibrylarnym i kluczowym, strukturalnym i odbudowującym składnikiem włosów. Keratyna posiada właściwości elastyczne i elektrostatyczne, które zapewniają odporność na czynniki chemiczne i fizyczne i ma dużą zdolność do absorpcji wody. Stosowana w postaci stężonej, keratyna głęboko wnika we włosy i zapewnia intensywną pielęgnację, dając efekty takie same jak naturalna „skoncentrowana” obecność keratyny wewnątrz struktury włosów. Keratyna jest kluczem do zdrowia włosów, pomaga w ich regeneracji, odnowie i naprawie.

Uelastyczniający kolagen

Kolagen to najważniejsze białko tkanki łącznej, które odpowiada za 30 procent naszej masy, i ma kluczowe znaczenie w procesach odbudowy organizmu. Obok wody, kolagen to najbardziej znaczący budulec naszego ciała, składający się na 25-30 procent całości białka w organizmie. Wraz z wiekiem, włosy stają się cieńsze, matowe, brak im życia. Zastrzyk kolagenu w zabiegach Nanokeratin System wzmacnia włosy i zwiększa ich indywidualną średnicę, dając włosom większą objętość.

Wygładzający jedwab

Jedwab – substancja cenna i ceniona od dawna – nazywany jest „księciem włókien”. Odkryty w Chinach w 2700 p.n.e., jedwab był dosłownie wart swojej wagi w złocie. Trasy używane do transportu tego cennego materiału z Chin – uczynione słynnymi przez włoskiego podróżnika Marco Polo – znane były jako „Jedwabny szlak”. Także wyrażenie „gładki jak jedwab” przywodzi na myśl piękno i przyjemną gładkość. Jedwab ma doskonałe właściwości wiążące wilgoć i jest wyjątkowo miły w dotyku. Poza tym, to naturalne źródło białka – budulca włosów – i zapewnia dodatkowo barierę ochronną. Jedwab dodaje włosom blasku i objętości, czyni je łatwiejszymi do układania, tak iż rzeczywiście przypominają jedwab. 

 

More Articles

  • nanoSmooth pure series
    nanoKplex series
    nanoSmooth pure Refortify series
Zamknij

Dziękujemy

za rejestrację w sekcji Nanokeratin System dla profesjonalistów.


Przejdź do swojej skrzynki e-mail, aby aktywować swoje konto.

REVEAL Your Treatment

Zamknij

Daj włosom szansę na NOWY POCZĄTEK – wystarczy jedno kliknięcie

Wyobraź sobie, jak Twoje włosy mogłyby wyglądać… Pozwól nam rozpieścić Cię darmową, przeznaczoną tylko dla Ciebie konsultacją, tak by REWOLUCJA dla Twoich włosów rozpoczęła się już teraz.

Get Started

Jakie określenie najlepiej pasuje do Twoich włosów?

Włosy naturalne, niepoddawane zabiegom
Włosy po balejażu/farbowane
Włosy modelowane/poddawane zabiegom chemicznym
Next

Czy Twoje włosy były poddawane któremuś z poniższych zabiegów?

Farbowanie
Rozjaśnianie
Prostowanie metodą brazylijską
Prostowanie metodą japońską
Utlenianie
Trwałe prostowanie
Trwała ondulacja
Częste suszenie suszarką lub prostowanie prostownicą
.Nie, moje włosy nie były poddawane żadnym zabiegom
Powrót Next

Jaki jest stan Twoich włosów?

Mocno zniszczone w wyniku różnych zabiegów
(Średnio zniszczone w wyniku wpływu czynników środowiskowych i szkodliwych (promieniowanie UV, chlor, słona woda
Średnio zniszczone w wyniku częstego suszenia suszarką lub używania prostownicy
Zdrowe
Powrót Next

Jakie KORZYŚCI DLA WŁOSÓW chcesz osiągnąć?

Chcę ODNOWIĆ moje włosy i NAPRAWIĆ zniszczenia spowodowane zabiegami chemicznymi
Chcę ZREGENEROWAĆ kolor włosów, ich teksturę i ogólną kondycję
.Chcę ODŻYWIĆ moje naturalne włosy, nadać im zdrowy wygląd i naładować energią
Powrót Next

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Czynniki środowiskowe uszkodziły Twoje włosy, być może nawet niszcząc proteiny włosów, tak iż trudno się układają, puszą się i brak im życia. Twoje włosy potrzebują NOWEGO ŻYCIA i zastrzyku energii i ODNOWY dla komórek. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Zabiegi koloryzujące sprawiły, że Twoje włosy wchłonęły szkodliwe substancje, negatywnie wpływające na ich wygląd i zdrowie, zaś codziennie stosowane produkty do włosów przyczyniły się do blaknięcia koloru. Twoje włosy muszą być profesjonalnie WZMOCNIONE i chronione przed toksynami obecnymi w środowisku, a ich kolor potrzebuje ZASTRZYKU ENERGII. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK

Gratulacje!

Proces ODNOWY Twoich włosów właśnie się rozpoczął. Twoja osobista diagnoza.:

Chemiczne zabiegi fryzjerskie sprawiły, że Twoje włosy są podatne na uszkodzenia powodowane wpływami środowiska, większą łamliwość i odwodnienie. Twoje włosy potrzebują dodatkowego nawilżenia, ochrony i profesjonalnej ODNOWY. Stworzyliśmy rozwiązanie idealnie spełniające potrzeby Twoich włosów:

MÓJ WYNIK